tel. +420 606 900 952

Keramické inlaye, onlaye a korunky

Defekty zubů většího rozsahu řešíme keramickými inlayemi, onlayemi a korunkami, které jsou zhotovovány v zubní laboratoři.

  • jedná se o estetickou restauraci zubu po rozsáhlých ztrátách tvrdých zubních tkání způsobených kazem nebo úrazem, či korekce tvaru a postavení zubů
  • inlay - keramická výplň a onlay - nahrazuje navíc jeden nebo více hrbolků zubu - jsou zhotoveny vždy z čisté keramiky

  • korunka - nahrazuje celý povrch zubu -  může být zhotovena z čisté keramiky -  celokeramická nebo kombinací kovu a keramiky - metalokeramická korunka

Podle složitosti a povahy problému volíme ošetření, které bude v dané situaci nejlépe řešit opravu zubu. V současné době, kdy estetika hraje stále větší roli a je pacienty preferována, používáme nejčastěji korunky celokeramické. Avšak i metalokeramická korunka má svoje indikace, je  levnější alternativou. Každý problém je vždy posouzen individuálně také s ohledem na přání pacienta.

Keramickou korunku Vám můžeme zhotovit i pokud pravidelně docházíte k jinému stomatologovi. Tento typ ošetření není hrazen zdravotní pojišťovnou a tak i naše ceny budou hodně podobné jako v jiných tzv. smluvních zařízeních. Rozdíl bude pouze v kvalitě používaných materiálů a zkušenostech zubních specialistů. Neváhejte nás nezávazně oslovit pro posouzení Vašeho problému. Zavolejte a objednejte se:  606 900 952.

Partneři/Dodavatelé