tel. +420 606 900 952

Bělení zubů

Bělením zubů dosahujeme zesvětlení odstínu vlastního zdravého chrupu pacienta.

Pro bělení zubů využíváme tyto techniky:

  •  Bělení zubů laserem – jedná se o tzv. ordinační (in office) bělení zubů, kdy výsledný efekt bělení zubů je dosažen v jednom sezení za použití modrého studeného světla (Nejedná se tedy o klasický laser). Bělení zubů laserem je maximálně šetrné k Vašim zubům. Účinek bělení je viditelný ihned.
  • Domácí bělení zubů - pacientům jsou podle otisků zubů zhotoveny plastové nosiče, do kterých si pacient sám nanáší bělící látku. Nosiče poté nosí různě dlouhou dobu v ústech (podle koncentrace bělící látky). Výsledného efektu je tak dosahováno postupně (cca 10 dní).

Bělení zubů v Brně - zubní klinika LoudaIdeální postup je ten, kdy po ordinačním bělení zubů laserem vždy následuje domácí bělení, které zajistí dlouhodobé udržení dosaženého odstínu. Nezbytnou podmínkou pro bělení zubů je dobrá ústní hygiena.

Bělení zubů děláme za velmi příznivé ceny, které se výměnou za zářivý úsměv opravdu vyplatí. Cena bělení zubů se orientačně pohybuje od 5.000,- Kč. Ceny nejběžnějších úkonů naleznete v našem ceníku stomatologických zákroků.

Bělení zubů můžete využít i když docházíte k jinému stomatologovi. Využijte našich krátkých objednacích lhůt a záruky kvality provedeného ošetření. Zavolejte a objednejte se:  606 900 952.

Už za pár dní můžete mít zářivě bílý úsměv, který vám budou všichni závidět!

 

Partneři/Dodavatelé