tel. +420 606 900 952

Estetická stomatologie

Mít hezký úsměv zkrášlený zářícími bílými zuby je snem každého z nás. I pro nás, zubní lékaře a specialisty, je obrovskou odměnou za vykonané dílo usměvavý pacient s krásnými bílými zuby. Proto se snažíme našim pacientům individuálně navrhnout co nejefektivnější řešení pro docílení estetického vzhledu jejich chrupu.

Co např. spadá do služeb estetické stomatologie?

Bělení zubů

Bělením zubů dosahujeme zesvětlení odstínu vlastního zdravého chrupu pacienta.
Více o námi nabízených službách v bělení zubů.

Zubní korunky a můstky

Korunka na zub je druh zubní náhrady, která je usazována na opracovaný pahýl zubu. Zubní korunkou nahrazujeme poškozené nebo chybějící části zubů. Korunkou se na rozdíl od zubní fasety nahrazuje celý zub a nikoli jen přední plocha zubu. Zubní korunky tak hrají velkou úlohu v estetické stomatologii. Pomocí korunek nahrazujeme např. prasklé či odlomené zuby, ztráty tvrdých zubních tkání po úrazech nebo zuby postižené rozsáhlým zubním kazem. Zubní korunky jsou vyráběny z různých materiálů, hlavně však z metalokeramiky nebo čisté keramiky.

Kompozitní výplně

Kompozitní výplně jako plomby se používají k opravě spíše menších defektů zubů.    

Dentální implantáty

Dentální implantát je titanový šroub, který je fixován do kosti a nahrazuje tak kořen ztraceného zubu. Vice informaci najdete na naší stránce věnující se problematice dentálních implantátů.

Partneři/Dodavatelé