tel. +420 545 176 666

Zubní klinika LOUDA - zubní ordinace IBC v Brně

Zubní lékaři

Petr Louda 
 

Petr Louda - zubní lékař

"Jsem přesvědčen, že krásný úsměv je ohromně důležitý. Nejenom proto, že každý z nás chce dobře vypadat. Naše zuby jsou viditelnou vizitkou toho, jak o sebe pečujeme."

Studia/kompetence: Zubní lékař Petr Louda vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, Člen České stomatologické komory, Implantologického klubu ČR, společnosti ProMikro (asociace mikroskopické stomatologie) a České parodontologické společnosti.
Je také držitelem osvědčení ČSK Praktický zubní lékař parodontolog.

 

Praxe: soukromá zubní praxe MUDr. Jaromír Louda, zubní klinika LOUDA.
 

Jaromír Louda 
 

Jaromír Louda - zubní lékař

"První dojem můžete udělat vždy jen jednou, pomůžeme Vám, aby byl co nejlepší. Nejde jen o Váš vzhled, ale o kvalitní život bez zbytečné bolesti zubů, která dokáže člověka pořádně potrápit a ochromit."

Studia/kompetence: Zubní lékař Jaromír Louda vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity Brno, obor zubní lékařství. Je také členem České stomatologické komory, Implantologického klubu ČR, společnosti ProMikro (asociace mikroskopické stomatologie),  České parodontologické společnosti a držitelem osvědčení ČSK Praktický zubní lékař parodontolog a Praktický zubní lékař stomatochirurg.

 

Praxe: soukromá zubní praxe MUDr. Jaromír Louda, zubní klinika LOUDA.
 

Tereza Rašková 
 

Tereza Rašková – zubní lékař

Studia/kompetence: Zubní lékařka Tereza Rašková vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity Brno, obor zubní lékařství. Je také členem České stomatologické komory.

 

Praxe: zubní klinika LOUDA

Lucie Kelblová 
 

Lucie Kelblová

zubní instrumentářka

noname

Jana Staříková

zubní instrumentářka

 

Zubní hygiena 

Markéta Hradecká Řezáčová, DiS. 

Markéta Hradecká Řezáčová

Veronika Marková, DiS. 

Veronika Marková

Markéta Foučková, DiS.

Markéta Foučková

 

Partneři/Dodavatelé