tel. +420 545 176 666

Zubní lékaři - zubní klinika LOUDA - zubní ordinace IBC v Brně

Petr Louda - zubní lékař

"Jsem přesvědčen, že krásný úsměv je ohromně důležitý. Nejenom proto, že každý z nás chce dobře vypadat. Naše zuby jsou viditelnou vizitkou toho, jak o sebe pečujeme."

Studia/kompetence: Zubní lékař Petr Louda vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, Člen České stomatologické komory, Implantologického klubu ČR, společnosti ProMikro (asociace mikroskopické stomatologie) a České parodontologické společnosti.
Je také držitelem osvědčení ČSK Praktický zubní lékař parodontolog.

 

Praxe: soukromá zubní praxe MUDr. Jaromír Louda, zubní klinika LOUDA.

Jaromír Louda - zubní lékař

"První dojem můžete udělat vždy jen jednou, pomůžeme Vám, aby byl co nejlepší. Nejde jen o Váš vzhled, ale o kvalitní život bez zbytečné bolesti zubů, která dokáže člověka pořádně potrápit a ochromit."

Studia/kompetence: Zubní lékař Jaromír Louda vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity Brno, obor zubní lékařství. Je také členem České stomatologické komory, Implantologického klubu ČR, společnosti ProMikro (asociace mikroskopické stomatologie),  České parodontologické společnosti a držitelem osvědčení ČSK Praktický zubní lékař parodontolog a Praktický zubní lékař stomatochirurg.

 

Praxe: soukromá zubní praxe MUDr. Jaromír Louda, zubní klinika LOUDA.

Tereza Rašková – zubní lékař

Studia/kompetence: Zubní lékařka Tereza Rašková vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity Brno, obor zubní lékařství. Je také členem České stomatologické komory.

 

Praxe: zubní klinika LOUDA

Kateřina Seifertová, DiS. - dentální hygienistka

"Správná dentální hygiena může udržet Vaše zuby v dobrém stavu až do vysokého věku. Mezi lidmi je rozšířeno mnoho polopravd a omylů v péči o chrup, což vede často až k poškození zubů. Naučíme Vás, jak to dělat správně a čeho se vyvarovat, aby Vám Vaše zuby vydržely zdravé co nejdéle. 

Studia/kompetence: Vystudovala VOZŠ pro dentální hygienistky Praha. Je členkou Společnosti preventivní stomatologie

Praxe: DCM klinika Hradec Králové, zubní klinika LOUDA

Lucie Kelblová

zubní instrumentářka

Jana Staříková

zubní instrumentářka

Partneři/Dodavatelé