tel. +420 606 900 952

Zubní klinika LOUDA - zubní ordinace IBC Brno

Jste z Brna a hledáte šikovného empatického zubního lékaře?

Pak jste správně na stránkách naší stomatologické kliniky. Víme, že návštěva zubaře nepatří zrovna k příjemným záležitostem. Někteří z návštěvy stomatologa mají dokonce až panickou hrůzu. V naší klinice se snažíme přátelským a trpělivým přístupem tento trend změnit. Naším cílem je zajistit dostupnost kvalitní stomatologické péče pacientům z Brna a okolí. Zubní ordinace IBC je jedno ze tří pracovišť soukromé stomatologické kliniky LOUDA.

V brněnské zubní ordinaci nabízíme komplexní stomatologickou péči založenou na kvalitě, preciznosti a mnohaleté zkušenosti.  Krédem naší zubní kliniky jsou krátké objednací lhůty a ošetření bez bolesti a bez čekání.

Naši zubní lékaři využívají špičkové vybavení, nejmodernější technologie, pracovní postupy a materiály od předních světových výrobců z oblasti stomatologie.

Služby poskytované zkušenými stomatology v zubní ordinaci IBC v Brně mají opravdu široký rozsah. Díky komplexnímu vybavení ordinace, spolupracující zubní laboratoři a specializaci jednotlivých stomatologů jsme schopni převážnou většinu zákroků zajistit přímo v rámci naší kliniky.

Mnoho pacientů problémy se zuby odkládá nejen kvůli strachu z návštěvy zubního lékaře, ale i kvůli finanční stránce. Odsouvání návštěvy stomatologa je ovšem velkou chybou, jelikož zubní zákrok ve finále bude stát daleko více peněz a zároveň riskujeme, že dojde k nepříjemným komplikacím. Snažíme se být, co se týká ceny našich služeb, maximálně transparentní a zároveň vám poskytnout špičkovou péči za velmi rozumné ceny. Některé běžné stomatologické zákroky jsme pro Vás zveřejnili v našem ceníku.

Každý, kdo si cení svého zdraví a má vysoké nároky na úroveň a kvalitu poskytované péče, je u nás v zubní ordinaci v Brně vítán. Najdete nás na adrese v centru Brna, ulice Příkop 4 (areál IBC) s pohodlným parkováním přímo v areálu.

Nahlédněte k nám prostřednictvím naší fotogalerie, nebo nás rovnou navštivte.

 

Kudy k nám do zubní ordinace IBC v Brně?

Partneři/Dodavatelé